Навчання

Навчання

Психотерапевти Центру «Інтеграція» разом з колегами провели оціночний конкурс для абітурієнтів Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії. Іспит був доволі святковим/

25 студентів-колег стали на досить довгий, але якісний шлях навчання КПТ. В добру путь!

Конференція

Конференція

Андрій Карачевський, член групи експертів Міністерства охорони здоров’я України за напрямком «Психічне здоров’я», на Конференції “Кращі практики з подолання наслідків військових конфліктів. Український та міжнародний досвід”, що проходила в Києві 7-8 липня, доповів про Проект Плану заходів реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні до 2030 року.

Захід був організований ГО “Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій”.

Спеціалисти

Карачевский Андрей Борисович

Руководитель Центра психического здоровья и травматерапии «ИНТЕГРАЦИЯ»

Норова Марина Михайловна

Психолог, психотерапевт.

Клаунинг Юлия Эдуардовна 

Клинический психолог.

Веретенникова Виктория Анатольевна

Психолог, психотерапевт.

Норова Марина Михайлівна

Норова Марина Михайлівна

Психолог, психотерапевт.

Працює з алкогольною залежністю, тривожними розладами, депресіями, розладами харчової поведінки. Досвід психотерапевтичного консультування залежних від алкоголю та наркотиків – понад 20 років.

Освіта:

Український інститут когнітивно-поведінкової терапії «Навчальна програма по роботі з дорослими». Семінар Oxford Mindfulness Centre «Mindfulness-Based Cognitive Therapy»

Професійна перепідготовка за програмою “Психотерапія зі спеціалізацією по КПТ в Інституті психотерапії та клінічної психології РФ.

 

Стажування в США, в результаті якого були видані:

– сертифікат успішного проходження 520 годин інтенсивного навчання і тренування навичок консультування – First Light Partners (Eugene, Oregon);

– сертифікат успішного проходження 40 годин тренінгового стажування – Sundown M Ranch;

– сертифікат учасника “Merril Skott Symposium on Alcogolism” (Yakima, Washington) і отримання 15 годин навчання – Sundown M Foundation;

– сертифікат кваліфікованого тренера в сфері 12-крокової терапії та сімейної лікувальної програми – First Light Partners (Eugene, Oregon);

– сертифікат про успішне проходження 3-х місячного стажування від SABIT.

Проект: “Впровадження програми стажування за” Програмою 12 кроків “, професійного розвитку консультантів і медперсоналу, інформування громадськості та маркетинг “.

Програма “Modern Treatment Methods for Alcoholism and Substance Abuse”.

 

Веретеннікова Вікторія Анатоліївна

Вікторія Анатоліївна Веретеннікова

Психолог, психотерапевт.

Спеціаліст з кризового консультування, когнітивно-поведінкової, тілесно-орієнтованої терапії.

Працює з посттравматичними стресовими розладами, травмами втрати, психосоматичними розладами, особистісними кризами, депресіями, фобіями, тривожними розладами. Психологічний супровід при розлученні, супровід онкохворих та їх сімей.

Стаж роботи – більше 10-ти років.

Освіта:

Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка (психолог) Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (нині) Базове навчання когнітивно-поведінковій терапії. Інститут психотерапії і клінічної психології. (Харитонов С.) Еріксонівський гіпноз і терапія. Інститут психотравми. Центр психотерапії і тренінгу. Інститут короткострокової психотерапії (Тичковський Е.) Кризове консультування і кризова психотерапія. Інститут психотерапії і клінічної психології. (Калошин Т. Ю.) Основи тілесно-орієнтована психотерапії. Центр розвитку особистості «Радісний світ» (Гладкова Н. Н); Семінар «Корекція помилкових стратегій мислення» (Карачевський А. Б.); Семінар «Обстеження і концептуалізація в когнітивно-поведінкової терапії» (Карачевський А. Б.); Семінар-тренінг«Гіпноаналіз в Еріксоновській терапії» (Доморацький В. А.); Семінар «Психологічні аспекти хоспісної-паліативної допомоги онкохворим дітям» (Юзеф Біннебесель); Курс професійного навчання «Сексуальні дисфункції у жінок і їх психотерапія» (Доморацький В. А.); Семінар Берта Хеллінгера за сімейними розстановками «Успіх у житті. Успіх в професії. Як вони досягаються разом» (Українська асоціація системних розстановок. Український інститут системних розстановок).

Обратная связь

X
Обратная связь