Психотерапія-звертатись чи ні

В нашому бурхливому світі, сповненому катаклізмів, битв за ресурси, війн, дуже важко залишатись небайдужими та спокійними. Не один раз кожен з нас відчував тривогу, пов’язану з особистісними або повсякденними проблемами. Не дивлячись ні на що ми зобов’язані ходити на роботу, забезпечувати свою життєдіяльність, підтримувати коло спілкування, розвиватись, досягати успіхів та бути повноцінними членами суспільства. Як відомо, психіка є основним інструментом у забезпеченні нас здоровим мисленням та адекватним ставленням до себе та інших.

Як помітити і вчасно звернутися за допомогою якщо ви відчуваєте що щось іде не так як раніше? Ваші відносини з іншими змінилися і ви себе не пізнаєте?

Причин може бути багато: стреси, напруга, та ін. зумовлює втому, та зменшення сил. Все це може сприяти розвитку різноманітних проблем, в тому числі психічних. Тож давайте звернемо увагу на симптоми, після яких варто звернутись за допомогу до спеціаліста.

Якщо ви помітили зміни у своєму характері, вас стали не цікавити особисті заняття, справи, ви постійно спите або маєте безсоння, вам не хочеться спілкуватися з близькими людьми, вам важко задовольняти первинні, власні потреби (приймання їжі, душ), апатія, невпевненість у власних силах, ви не беретесь за нові починання, поточні справи залишаєте, так і не доробивши, часто змінюється настрій, або ви пережили втрату близької людини, горе або стрес, або зловживання алкоголем, маєте постійні переживання або виражений стан тривоги не дають вам повноцінно жити.

 

Психотерапія  — це система лікувальної дії  на психіку і через психіку на організм людини. Діяльність, направлена на позбавлення, зменшення емоційних , особистісних, соціальних проблем, для покращення якості життя, можливості будувати відносини, займатися творчістю та ін. Психотерапія проводиться, шляхом встановлення довірливого особистісного контакту з клієнтом з використанням бесід, обговорень, застосуванням різноманітних психотерапевтичних методик.

Зараз нараховують близько 600 основних напрямків психотерапії. В нашому центрі використовується когнітивно-поведінкова терапія, яка є найбільш доказово ефективною при таких розладах, як депресія, панічний розлад, фобії, обсесивно-компульсивний розлад, алкоголізму та інших станів залежності (в томі числі залежності від азартних ігор).

Обратная связь

X
Обратная связь