Послуги Центра Інтеграція

Консультація психолога

Психологічне консультування – один з форматів роботи психолога, що включає в себе професійний аналіз проблеми, інформування щодо її виникнення та практичні рекомендації можливих шляхів її подолання.
Психологічне консультування – це короткострокова допомога (від 2-х до 5-ти зустрічей)

Психотерапія – це формат психологічної допомоги, в якому відбувається більш глибинна робота (на відміну від консультування), спрямована на корекцію, внутрішні зміни особистості, поведінки, здобуття нових навичок або відношення до ситуації.
Психотерапія потребує від 6-ти і більше зустрічей (залежить від проблеми).

Сімейний психолог

Сімейний психолог/психотерапевт – це фахівець, що опікується психічним здоров’ям сім ї.
Сімейний психолог/психотерапевт допомагає сім ям з проблемами у взаємовідносинах відновити, побудувати комунікацію у подружніх або батьківсько-дитячих стосунках.

Робота із залежністю

Первинну консультаціу щодо суті проблеми залежності та шляхів її вирішення проводить лікар психіатр/нарколог.
Тривалу терапію залежностей (когнітивно-поведінкову терапію) проводить психотерапевт. Терапія залежностей може тривати від 12 до 18 зустрічей у таких форматах, як індивідуальна психотерапія ибо групова.

Психіатр – це лікар з вищою медичною освітою, який може працювати з розладами психіки та поведінки, встановлювати діагноз, призначати лікування і є членом мультидисціплінарної команди, що піклується про людей з проблемами психічного здоров’я.

Групова терапія

Тривалу терапію залежностей (когнітивно-поведінкову терапію) проводить психотерапевт. Терапія залежностей може тривати від 12 до 18 зустрічей у таких форматах, як індивідуальна психотерапія ибо групова.
Групова терапія проходить раз в один або два тижні. Кількість учасників — від 5 до 10.

Психологічні консультації онлайн

В Центрі «Інтеграція» спеціалісти проводять консультації як очно, так і онлайн, що дає ідеальну можливість отримувати психологічну допомогу не залежно від місця знаходження клієнта.

Рівень сервісу, особлива атмосфера і постійно оновлений спектр процедур не перестають приємно дивувати як регулярних, так і нових клієнтів.