Про нас

Центр “Інтеграція” – це об’єднання фахівців і організацій, що надають психологічні, психотерапевтичні, лікувальні, профілактичні, реабілітаційні, освітні та тренінгові послуги в галузі охорони психічного здоров’я.

Інтегрáція (від лат. Integrum – ціле, лат. Integratio – відновлення) – це процес об’єднання елементів (частин) в одне ціле. У нашій роботі ми намагаємося допомогти нашим клієнтам здійснити процес взаємозближення і поліпшення взаємозв’язків у сім’ї, упорядкувати відносини з іншими, а також упорядкувати та узгодити свої цілі, бажання, зрозуміти свої психологічні особливості та обмеження, та підвищити якість свого життя.

Ми надаємо послуги з консультування, психологічної та психотерапевтичної допомоги, лікування, реабілітації, освіти та тренінгу особам з психічними та інтелектуальними порушеннями, послуги з профілактики виникнення психічних розладів і зменшення ймовірності їх рецидиву, а також освітні послуги і тренінги для фахівців у сфері охорони психічного здоров’я.

Сфера нашої діяльності – це психотерапія депресій, тривожних розладів, посттравматичного стресового розладу (ПТСР), обсесивно-компульсивного розладу (ОКР), розладів харчової поведінки (булімії, анорексії), лікування алкоголізму, наркотичних та ігрових залежностей, психотерапія і реабілітація хворих на шизофренію, допомога дітям, що мають розлади зі спектру аутизму або інші психічні чи поведінкові розлади.

Всі наші фахівці мають освіту з когнітивно-поведінкової терапії, яка є однією з найбільш доказових при всіх зазначених вище розладах.

Без психічного здоров’я немає здоров’я фізичного, соціальної інтеграції та професійної успішності.

Звертайтесь за якісною, науково-обгрунтованою та ефективною допомогою!